4 סיבות למה שטיח מודרני הוא השקעה לטווח ארוך

שטיח ברידג'ס אווירה

אנשים רבים מתלבטים זמן רב לפני קניית שטיח לבית או למשרד. אין ספק שמדובר באחד מכלי העיצוב האיכותיים ביותר שניתן להשתמש בהם ולכן חשוב להשקיע מחשבה רבה כאשר אנו בוחרים איזה שטיח לרכוש כאשר אנו עוברים דירה, משפצים או סתם מחליטים ליצור מעט רענון. כאשר בוחרים שטיח, אנו ממליצים ללכת אך ורק על הטוב ביותר – שטיח מודרני ויוקרתי שישמש אתכם נאמנה במשך שנים ארוכות ויהווה נכס של ממש עבור הבית או המשרד.

מהו שטיח מודרני?

אז מה הוא בעצם שטיח מודרני? האמת שאין לכך הגדרה מדויקת, אך הכוונה היא לשטיחים המיוצרים בסגנון חדשני ובעיצוב עדכני בן זמננו. בייצור שטיחים מודרניים ניתן לשלב טכנולוגיות ייצור חדשניות, טקסטורות ודוגמאות מגוונות שלא היו מקובלות בעבר וחומרים איכותיים במיוחד.

עמידות לאורך שנים

בשל העובדה שהחומרים המשמשים שטיחי צמר מודרניים נבדקים במכוני תקנים ובמעבדות ברחבי העולם, ניתן לייצר שטיחים עמידים במיוחד אשר יישמרו היטב גם לאורך שנים ארוכות. בנוסף, ייצור השטיחים באמצעות מכונות חדשניות הופך אותם לעמידים ואיכותיים יותר לעומת שטיחים ישנים. כמו כן, ניתן למצוא גם שטיחים מודרניים בעבודת יד אשר נחשבים ליוקרתיים כיוון שהם מיוצרים באופן מעמיק וקפדני במיוחד.

מגוון רחב של עיצובים וטקסטורות

אחד היתרונות המרכזיים בבחירת שטיח מודרני הינו הורסטיליות שלהם ומגוון העיצובים הרחב שניתן לקבל. בעוד ששטיחים עתיקים הם בעלי מראה דומה לרוב, כיום ישנם שלל עיצובים חדשניים שהולכים ומתפתחים כל הזמן, כך שהשטיח שלכם יהיה ייחודי ומרשים. שטיחים מודרניים משלבים בתוכם צורות גיאומטריות שונות, משבצות וציורים שאינם בהכרח סימטריים. באופן הזה מייצרים השטיחים אפקט מיוחד אשר צורב אותם בזיכרון והופך אותם לבלתי נשכחים. בנוסף, ניתן לבחור שטיח בעל קונספט ייחודי הנותן תחושה של מרחב מסוים כמו למשל טבע, חלל או ים.
גזאל - giselle
הקסגון - Hexagon

ניקיון ותחזוקה פשוטים יותר

בעוד ששטיחים מסורתיים העשויים מצמר או כותנה נוהגים לתפוס אבק רב בין הסיבים ולכן דורשים ניקיון שוטף ומשמעותי, שטיחים עגולים מודרניים עשויים לרוב מסיבים סינטטיים ולכן הם תופסים כמות קטנה יותר של אבק וקלים יותר לניקוי.

שטיח איכותי – חלון הראווה שלכם

חשוב לזכור – שטיח הוא לא רק מצע שמשמש אותנו להליכה ומגן עלינו מפני הקור של הרצפה. השטיח מהווה כלי עיצובי וחלק מהותי ממראה החלל. השטיח הוא למעשה חלק ממה שאנחנו רוצים לשדר וניתן להשתמש בו על מנת להעביר רעיונות או מסרים מסוימים. כאשר אנו מגיעים למקום חדש, אחד הדברים הראשונים ששמים לב אליהם הוא מראה השטיחים – האם הם אסתטיים, עד כמה הם נקיים, אילו דוגמאות יש עליהם וכן הלאה. בעוד ששטיח איכותי, נקי ואסתטי יעביר מסר חיובי ויגרום לאורח להרגיש טוב, הרי ששטיח מלוכלך או בעיצוב שאינו תואם את שאר הפריטים בחלל יגרום לרתיעה בקרב האורח.

במילים אחרות, ניתן לומר שהשטיחים מהווים חלק משמעותי בגורמים אשר מייצרים רושם ראשוני על מי שמגיע אלינו. על כן, אנו ממליצים להשקיע מחשבה רבה בבחירת השטיחים ולרכוש רק כאלה אשר יסייעו לכם ליצור תחושה חיובית במיוחד. כמו כן, חשוב לדאוג לתחזוקה הכללית של השטיחים לאחר הרכישה על מנת לשמר את האפקט החיובי שהם יוצרים לאורך שנים רבות.

Scroll to Top

בוחרים שטיח בקלות

מדריך מידות

דילוג לתוכן